Skip to content

Cart

Deine Bestellung ist für kostenlosen Versand qualizifiert.

Your cart is empty

Continue shopping

→ Frequently Searched Products

Thorough cleaning for your beard.

Sale price10,95 €
Volume: 300ml (36,50/L)

High-quality beard oil for every beard type.

Sale price8,95 €
Volume: 50ml (179,00/L)

The elegant, woody eau de parfum.

Sale price79,90 €
(1.598,00/L)

Reliable deodorant protection without aluminum.

Sale price4,99 €
Volume: 150ml (33,27/L)

Reliable deodorant protection without aluminum.

Sale price4,99 €
Volume: 150ml (33,27/L)

The sensual, warm Eau de Toilette for men.

Sale price34,95 € Regular price49,90 €
Volume: 50ml (699,00/L)

Fragrance & Body Sets

bestseller
Fine Fragrance Bundle

Five intensely fragrant body washes.

Sale price19,75 €
Volume: 1500ml (13,17/L)

Two body care essentials in a bundle.

Sale price20,15 €
Volume: 350ml (57,57/L)

Our woody bestselling fragrance in a set for the whole body.

Sale price89,95 €
Volume: 250ml (359,80/L)

Our refreshingly woody Eau de Parfum and Body Wash set.

Sale price89,95 €
Volume: 250ml (359,80/L)

Our fruity-fresh Eau de Parfum and Body Wash in a set.

Sale price89,95 €
Volume: 250ml (359,80/L)
New ArrivalsBestsellersSave 8%
Fine Fragrance Bartöl Set von Brooklyn Soap Company

Our Fine Fragrance Body Wash with the matching beard oil.

Sale price17,39 € Regular price18,90 €
Volume: 350ml (49,69/L)
bestsellerSave 8%
Brooklyn Soap Bartöl und Duschgel Blue Amber & Cedar – braune Glasflasche mit Pumpspender und passende Duschgel-Flasche im Set, vor weißem Hintergrund.

Our Fine Fragrance Body Wash with the matching beard oil.

Sale price20,15 € Regular price21,90 €
Volume: 350ml (57,57/L)
bestsellerSave 8%
Brooklyn Soap Bartöl und Duschgel Oud Wood & Sandal – braune Glasflasche mit Pumpspender und passende Duschgel-Flasche im Set, vor weißem Hintergrund.

Our Fine Fragrance Body Wash with the matching beard oil.

Sale price20,15 € Regular price21,90 €
Volume: 350ml (57,57/L)
bestsellerSave 8%
Brooklyn Soap Bartöl und Duschgel Green Wood & Vetiver – braune Glasflasche mit Pumpspender und passende Duschgel-Flasche im Set, vor weißem Hintergrund.

Our Fine Fragrance Body Wash with the matching beard oil.

Sale price20,15 € Regular price21,90 €
Volume: 350ml (57,57/L)
NewBestsellerSave 8%
Blue Amber & Cedar Fragrance Set

The fresh, woody fine fragrance set for men.

Sale price43,06 € Regular price46,80 €
Volume: 950ml (45,33/L)
NewBestsellerSave 8%
Dark Vanilla & Cashmere Fragrance Set

The sensual and elegant Fine Fragrance Set for men.

Sale price43,06 € Regular price46,80 €
Volume: 950ml (45,33/L)

Questions about Sets & Gifts

Here you'll find answers about our sets & gift options

What's included in the gift sets?

Unsere Sets kombinieren perfekt aufeinander abgestimmte Produkte wie Düfte, Duschgel, Bartpflege oder Rasur-Essentials. Jedes Set ist so zusammengestellt, dass es eine komplette Pflegeroutine oder ein stimmiges Dufterlebnis bietet.

Are the sets suitable as a gift?

Ja – alle Sets sind ideal als Geschenk konzipiert. Sie eignen sich perfekt für Geburtstage, Feiertage oder besondere Anlässe und enthalten oft unsere beliebtesten Produkte.

Can I try different scents with the sets?

Ja, viele Sets sind ideal, um unterschiedliche Duftnoten kennenzulernen – von frisch und leicht bis hin zu warm und holzig. Perfekt, um deinen Favoriten zu finden.